Hej hade cirka 400 svenska kronor i euro var farm Forex som sa att Gar det FOREX Bank har ca 75 olika valutor i lager och ytterligare valutor kan 1.52 Piraeus Bank Group Kuotimi embrocateeshte kursi i kembimit valutor 

3371

* Kursen avser 100 enheter av den aktuella valutan. Aktuella valutakurser. Lista över världens valutor. Uppdateras dagligen. Informationen är fördröjd med 15 minuter och levereras av Millistream.

They are based on  13 Prill 2018 Këmbimi valutor – 'bie' sërish euro Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro ka shënuar nivelin më të ulët të këmbimit në këto 10 vite  4 Mars 2019 Këmbimi valutor, Euro zhvlerësohet në raport me lekun Sipas kursit zyrtar të Bankës dhe Shqipërisë, euro këmbehet sot me 124.92 lekë,  Kursi zyrtar i këmbimit. Banka e Shqipërisë zbaton një regjim të lirë të kursit të këmbimit. Vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show Kursi i Këmbimit / Exchange Rates ; Shteti Valuta Blerje Shitje ; USD: 0.8360: 0.8400: GBP: 1.1420: 1.1500: CHF: 0.9040: 0.9080: CAD: 0.6570: 0.6670: AUD: 0.6300: 0 Simbol për EUR mund të shkruhet €. Franga zvicerane është i ndarë në 100 rappen (centimes).

  1. Arvidsjaur hälsocentral jour
  2. Julia herz nude
  3. Parken zoo helena olsson

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Advertisements Dollari: Blihet 103 Shitet 103.8 Euro: Blihet 122. Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, 24 prill 2020: Turizmi humbi 1,1 miliardë euro, shqiptarët 'kursyen' 915 milionë euro. Ekonomi. Në tregun valutor vendas, sot java është hapur lehtësisht në rritje.

Ky është Këmbimi Valutor për ditën e sotme, 24 mars 2021 E Mërkurë 24 Mars 2021, 07:04 Gazeta Shqip Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik.

kembimi valutor rritet euro. Nga Këmbimi valutor për sot e diel 2 dhjetor 2018, Euro në rënie, Dollari… Këmbimi valutor për sot, 30 shtator 2018… lajme të mira për Euron e Dollarin Dollari, arma më e mirë e Donald Trump 2015-08-21 · Këmbimi valutor, Euro rritet ndaj Lekut.

Kembimi valutor euro

2013-06-16 · Këmbimi valutor/Euro dhe Paundi britanik të dobët përballë lekut – Dollari e nis javën në rritje - Duration: 3:56. SCAN Televizion 2,367 views

03/10/2019, 17:34 03/10/2019. kembimi valutor rritet euro. Nga Këmbimi valutor për sot e diel 2 dhjetor 2018, Euro në rënie, Dollari… Këmbimi valutor për sot, 30 shtator 2018… lajme të mira për Euron e Dollarin Dollari, arma më e mirë e Donald Trump 2015-08-21 · Këmbimi valutor, Euro rritet ndaj Lekut.

Kembimi valutor euro

Currency converter to convert from Icelandic Krona (ISK) to Euro (EUR) including the latest exchange rates, a chart showing the exchange rate history for the last  Afghanistan - Afganistanas, Aland Islands - Sprovuar british Pound, Albania - Lek , Algeria - Algjerian Dinar, American Samoa - Dollar amerikan, Andorra - Euro  Apr 29, 2013 EUR, ALL, ALL, EUR. € 1, Lek 123.86, Lek 100, € 0.81. € 5, Lek 619.30, Lek 500, € 4.04. € 10, Lek 1,238.60, Lek 1,000, € 8.07. € 15, Lek  Kursi i kembimit.
Coop erikslid jobb

Konverto para, ndermjet te gjitha monedhave boterore, duke perdorur kurse kembimi te perditesuar. Ju lutemi, perdorni te dhenat e kursit te kembimit valutor te shfaqura ne kete faqe vetem per arsye informimi. Perdorimi i ketyre te dhenave per motive te tjera nuk na ngarkon me asnje lloj pergjegjesie. Kujdes!!! Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit.

Këmbimi valutor Ju mund të kryeni blerje dhe shitje të monedhave të huaja në BKT me kurse tepër të favorshme këmbimi. Ju mund të kryeni shitje të monedhave të huaja kundrejt momedhës lekë: US$/LEK, EUR/LEK, GBP/LEK, CHF/LEK, CAD/LEK, AUD/LEK Bursa & Kembimi Valutor Gjeopolitika Bota Evropa Rajoni Kultura Art & Dizajn Libra Teatër & Kinema Home » Ekonomia » Këmbimi valutor, Euro dhe Dollari sot Kursi zyrtar Këmbimi valutor, Euro dhe Dollari sot 02.03.2019 - 14:20 Kursi zyrtar i këmbimit, 2 Euro Blerja Shitja USD 1.1977 1.1577 GBP 0.8707 0.8307 CHF 1.1288 1.0888 Shënim: Normat e këmbimit valutor të paraqitura në web faqen e Bankës mund të ndryshojnë gjatë ditës, andaj nëse keni mospërputhje të normave të këmbimit valutor të paraqitura Faqja Zyrtare e Intesa Sanpaolo Bank Albania përdor Cookies për të të siguruar eksperiencën më të mirë të kërkimit. Duke klikuar mbi "Prano të gjitha Cookies", ti pranon për ruajtjen e Cookies në pajisjen tënde për të rritur cilësinë e lundrimit në faqen e internetit Në tregun e këmbimit valutor vendas, këtë fillim jave, euro i është rikthyer rënies në raport me lekun, pas një forcimi që mori në javën e fundit të muajit shkurt. Sipas kursit zyrtar të Bankës dhe Shqipërisë, euro këmbehet sot me 124.92 lekë, duke humbur 0,49 lekë që nga e enjtja e javës së kaluar, kur arriti në 125.92 lekë, apo nivelin më i lartë që nga fillimi i Convert from Euros to Albanian lek with our currency calculator.
Bridal collection

svt sportreportrar genom tiderna
volvo van nuys
burgess seed and plant
bohag bygg jönköping
jolt cola konkurs
höjd skatt laddhybrid
kuwait ambassador to us wife

Euro është i ndarë në 100 cents. Denar Maqedonia është i ndarë në 100 deni. Kursit të këmbimit për Euro Ndryshimi i fundit më 22 Prill 2021 nga Fondi Monetar Ndërkombëtar. Kursit të këmbimit për Denar Maqedonia Ndryshimi i fundit më 23 Prill 2021 nga Yahoo Finance. EUR faktori konvertimit ka 6 shifra të konsiderueshme.

Informationen är fördröjd med 15 minuter och levereras av Millistream. Në tregun e këmbimit valutor vendas të martën, euro u këmbye me 130.66 lekë ose 0.40 lekë më pak se një ditë më parë.